Znakowanie artykułów reklamowych

Znakowanie gadzetów reklamowych

P - Tampodruk

Tampodruk Tampodruk Tampodruk Metodą tampodruku znakujemy: plastik, metal, drewno i produkty papierowe. Technologia ta pozwala na wysoką precyzję i rozdzielczość nadruków. Szczególną zaletą tej metody jest to, że może być ona stosowana nie tylko na płaskich powierzchniach. Maksymalna powierzchnia nadruku: 60x60 mm.

 

T - Transfer

Sitodruk Sitodruk Sitodruk Transfer jest metodą znakowania tekstylii, plastiku, oraz produktów papierowych. Logotypy przy tej metodzie można powiększyć od kilku centymetrów do nawet 0,5 m. Wszystkie produkty poddawane są wysokim temperaturom by mieć pewność, że logo będzie trwałe.

 

S - Sitodruk

Sitodruk Sitodruk Sitodruk Metoda ta przeznaczona jest do znakowania wyrobów włókienniczych, tworzyw sztucznych i papieru. Rozmiar logo jaki możemy wykonać tą metodą waha się od kilku centymetrów do pół metra. Po wykonaniu nadruku wszystkie produkty poddawane są wysokim temperaturom by mieć pewność, że logo będzie trwałe.

C - Nadruk na ceramice i XP

Do nadruku na ceramice stosowane są specjalne farby. Po naniesieniu logotypu produkty są wypalane w piecach w wysokiej temperaturze - 850°. Ta technologia uniemożliwia osiągnięcie idealnych kolorów Pantone.

Technologia XP działa w ten sam sposób jak nadruk na ceramice, produkty poddawane są obróbce cieplnej w wysokiej temperaturze (200°C). Nadruk technologią XP posiada doskonale właściwości kolorystyczne oraz bardzo dobrze odzwierciedla kolory Pantone.

E - Grawer laserowy

Grawer laserowy Grawer laserowy Grawer laserowy Dzisiaj najbardziej zaawansowaną metodą znakowania jest laser. Głębokość znakowania może być mierzona w setnych milimetra w porównaniu do poprzednich technik znakowania. W trakcie procesu znakowania powierzchnia produktu praktycznie płonie. Laser jest idealny do wykonywania małych logotypów.

3D - Grawer 3D

Grawer 3D Grawer 3D Grawer 3DZnakowanie laserowe 3D w najnowocześniejszej technologii generuje laser centralny tworząc wewnątrz bryły pęcherzyki spowodowane mikro eksplozjami w ilości od dwóch do kilku tysięcy w zależności od szczegółowości logo. Rozmiar znakowania laserem: 10x10x10 cm, rozdzielczość: 800 DPI

O - Wytłaczanie

Wytłaczanie wykorzystuje specjalnie robione matryce i używa wysokiego ciśnienia w celu wytworzenia wypukłej formy 3D, które pozwala dosłownie poczuć logo. Do wytłaczania może być użyty specjalny rodzaj folii, która pozwala nadać teksturę lub metaliczny kolor na wytłoczonym logo. Wytłaczanie może być stosowane na skórę, papier i niektóre elementy drewniane.

BR - Haft

Haft komputerowy Haft komputerowy Haft komputerowyTa technika przeznaczona jest do znakowania wyrobów włókienniczych. Proces haftowania poszczególnych kolorów tworzy logo, które daje długotrwały i ekskluzywny wygląd. W przypadku małych rozmiarów logotypu, dokładność jest prawie że nie osiągalna. Haft można również wykonać w kolorach Pantone.

WP - Transfer na białej powierzchni

Transfer jest metodą znakowania tekstylii, plastiku, oraz produktów papierowych. Logotypy przy tej metodzie można powiększyć od kilku centymetrów do nawet 0,5 m. Wszystkie produkty poddawane są wysokim temperaturom by mieć pewność, że logo będzie trwałe.

VS - Winylowa naklejka

Folie ploterowe o najwyższych parametrach jakościowych pod względem trwałości grafiki i utrzymana koloru. Przeznaczone są na wszystkie podłoża, ze szczególnym uwzględnieniem tych najtrudniejszych i nieregularnych.

DO - Epoxy

Epoxy Epoxy EpoxyEpoxy wykorzystujemy do znakowania: breloków, wizytowników, długopisów, pinsów. Naklejki pokryte wklejką żywiczną są elastyczne oraz nie tracą koloru co zapewnia długą żywotność nadruku. Cecha charakterystyczna epoxy to, to iż żywica odporna jest na promieniowanie UV oraz inne czynniki klimatyczne.

 

SU - Sublimacja

Metodą sublimacji znakujemy: specjalne kubki, szmatki do czyszczenia, koszulki oraz japonki. Dzięki tej metodzie uzyskamy drukowanie zdjęć o wysokiej rozdzielczości (1400 DPI), pełen nadruk, jasne i żywe kolory. Ta technologia omija wszelkie bariery jakości drukowanych zdjęć.

UV - UV Led

Technologię UV Led wykorzystujemy do nadruku na metalu, drewnie, plastiku i szkle. UV Led to wydruk cyfrowy bezpośrednio na powierzchni drukowanego produktu. Nadruk ten uzyskiwany jest tylko i wyłącznie dzięki światłu UV dlatego efekty są widoczne natychmiast. Max rozdzielczość: 1140x1200 DPI.

DG - Druk cyfrowy

Druk cyfrowy Druk cyfrowy Druk cyfrowyDruk cyfrowy to metoda do znakowania specjalnych naklejek, plakatów, banerów. Wszystkie zdjęcia drukowane są w wysokiej jakości - dzięki temu otwierają się nowe możliwości znakowania produktów w celu osiągnięcia dużej przestronności.