Gdzie zamawiać gadżety reklamowe?
kwi 5, 2016 05 04
2016

Gdzie zamawiać gadżety reklamowe?

Czy odpowiedź na to pytanie jest taka prosta?

Zastanówmy się zatem co cechuje dobrego dostawcę upominków firmowych? Bezsprzecznie, podstawę stanowi szeroki asortyment produktowy. Bogata oferta artykułów reklamowych dostępnych od ręki skraca znacząco czas realizacji. To pierwszy i najbardziej istotny element każdego zamówienia. Obecnie 87,3% zleceń to te o krótkim czasie realizacji.

Kolejnym znaczącym elementem każdej układanki jest potężne zaplecze magazynowo-produkcyjne wyposażone w nowoczesny park maszynowy. Szybkie i precyzyjne urządzenia obsługiwane przez doświadczony personel to gwarancja najwyższej jakości znakowania.

Bardzo ważnym i zarazem najbardziej niedocenianym elementem jest zatowarowanie w upominki reklamowe spełniające restrykcyjne europejskie normy bezpieczeństwa. Nie trudno sobie wyobrazić skutki dystrybucji niskiej jakości przedmiotów. Odbiorcami naszych upominków są przecież osoby o niczym nie skrępowanej wyobraźni.

Ostatnim czynnikiem wpływającym na chęć podjęcia współpracy jest możliwość negocjacji cen. To ona sprawia, że znacząco wzrasta poziom zadowolenia klienta. Dobry stosunek ceny do jakości to również ważny czynnik każdej kampanii reklamowej.

Zobacz gdzie powstają Twoje upominki firmowe.