Najnowsze porady

Ekskluzywne długopisy reklamowe prodir

: czwartek, maj 25, 2017
Długopisy reklamowe prodir to elita wśród narzędzi piśmienniczych. Każdy projektowany z pasją, każdy posiada duszę.

Etui – wyjątkowy podarek promocyjny

: czwartek, maj 25, 2017
Takie etui warto nabywać, i to zarówno w pojedynczych sztukach, a konkretnych seriach. Powinno się pamiętać, że dla firm produkujących takie urządzenia jest to niski koszt, a każda działalność ma szanse zyskać świetny dodatek strategii reklamowej.

Odzież reklamowa wysokiej jakości. Ile warta jest prawda?

: czwartek, maj 25, 2017
Czasy jednorazowej odzieży reklamowej mijają bezpowrotnie. Klienci dostrzegają korzyść wielokrotnego użycia przedmiotów oraz związaną z tym zwiększoną wartością reklamową. Jeszcze do niedawna odzież o większej gramaturze była uważana za lepszą. Po części tak jest dotychczas a po części nie. Bardzo ważną cechą odzieży jest jej jakość wykonania oraz skład.

DS8. NOWY PRODIR

: czwartek, maj 25, 2017
Z nowym DS8, Prodir rozszerzył swoją gamę modeli DS o najwyższej jakości wciskany długopis w klasycznej formie trójkąta.

Gdzie zamawiać gadżety reklamowe

: środa, maj 24, 2017
Zastanówmy się zatem co cechuje dobrego dostawcę upominków firmowych? Bezsprzecznie, podstawę stanowi szeroki asortyment produktowy. Bogata oferta artykułów reklamowych dostępnych od ręki skraca znacząco czas realizacji. To pierwszy i najbardziej istotny element każdego zamówienia. Obecnie 87,3% zleceń to te o krótkim czasie realizacji.
Pokazuje 1 - 5 z 5 wpisów